logo

Люди! Що ж це робиться?! Зробимо мерз0ту відомим на всю країну! Погляньте, що водій зробив з юнаком за те, що той має пільгу на проїзд. ВІДЕО«Чудовий» сервіс від одного із перевізників міста Вишневого: водій просто викинув юнака із маршрутки, який має пільги на проїзд, бо «вже є двоє».


Д.н.з маршрутки, якщо що #AA9162OK. Киев Оперативный


****


Нагадаємо: В Коломиї водій маршрутки висадив 11-річну дівчинку на мороз, оскільки у неї не вистачило грошей на проїзд.Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на місцеву жительку Ольгу Нікіпанчук. У мережі вона поскаржилася на те, що її сестрі довелося добиратися додому по снігу і холоду півтори години.


«Чудовий» сервіс від одного із перевізників міста Вишневого: водій просто викинув юнака із маршрутки, який має пільги на проїзд, бо «вже є двоє».Д.н.з маршрутки, якщо що #AA9162OK

Опубліковано Киев Оперативный Неділя, 10 лютого 2019 р.“Шановні коломияне, гості міста та транспортне управління нашого чудового міста Коломия. Хочу висловити величезну подяку і пропоную виписати премію водієві маршрутки №3 за сумлінне виконання його професійних обов’язків, наперекір людським якостям, за те, що моя 11-річна сестра села до Вас в маршрутку 22.01.19 р о 17:00 (в темне і холодну пору року) на зупинці біля ЗОШ №1, і за те, що ви її висадили у ЗОШ №8, аргументуючи тим, що не будете оплачувати її проїзд “, – сказала вона.Нікіпанчук зазначила, що її сестра просто втратила гроші.


“Хочу побажати, щоб і ваші діти або онуки ніколи не втрачали грошей і не добиралися додому 1,5 години, з одного кінця міста в інший, в мороз і снігопад. При тому що, дитина знайшла 1 грн в кишені і попросив довести її до кінцевої зупинки “, – сказала вона.


«Чудовий» сервіс від одного із перевізників міста Вишневого: водій просто викинув юнака із маршрутки, який має пільги на проїзд, бо «вже є двоє».Д.н.з маршрутки, якщо що #AA9162OK

Опубліковано Киев Оперативный Неділя, 10 лютого 2019 р.Джерело статті: “http://www.divannaya-sotnya.com/lyudi-shho-zh-ce-robitsya-zrobimo-merz0tu-vidomim-na-vsyu-kraїnu-poglyante-shho-vodij-zrobiv-z-yunakom-za-te-shho-toj-maye-pilgu-na-proїzd-video/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.