logo

У Пентагоні озвучили терміни початку виведення військ із Сирії

Генерал Джозеф Вотел, який у Пентагоні відповідає за американські війська на Близькому Сході, заявив, що виведення контингенту США з Сирії, швидше за все, розпочнеться впродовж найближчих тижнів.


Про це повідомляє «Радіо Свобода».


10 лютого він також вказав, що точний час залежить від ситуації в країні, де близько двох тисяч американських військ допомагають союзникам у боротьбі з останніми вцілілими підрозділами угруповання «Ісламська держава».


Нині є суперечлива інформація щодо виведення, у деяких повідомленнях йдеться, що виведення вже розпочалося.


Генерал Вотел також повідомив, що він не вірить у значне збільшення чисельності сил США в сусідньому Іраку, де нині перебуває близько п’яти тисяч військовослужбовців. Ці підрозділи допомагають Багдаду в його боротьбі з угрупованням «Ісламська держава», щоб запобігти відродженню екстремістської групи.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/11/u_pentagoni_ozvuchyly_terminy_pochatku_vyvedennya_viysk_iz_syrii_1507197”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.