logo

Буковинка Аліна Гросу прокоментувала чутки про своє весілля

Буковинка Аліна Гросу прокоментувала чутки про своє весілля

Аліна Гросу прокоментувала чутки про своє весілля.

Популярна співачка і актриса Аліна Гросу дала ексклюзивне інтерв’ю програмі "Ранок з Україною" на каналі "Україна".

У бесіді з журналісткою проекту Вікторією Маремухою співачка розкрила подробиці особистого життя і зізналася, як до її відвертих кліпів ставиться коханий.

Зараз Аліна Гросу знімається в новому фільмі телеканалу "Україна" під назвою "Замок на піску". Аліна зізнається: героїня фільму – абсолютна протилежність її самої, але розкривати деталі сюжету наразі не поспішає.

Стосовно особистого життя, то вже чотири роки зірка зустрічається з хлопцем на ім’я Олександр. На публіці свого обранця Аліна не показує, та й довгий час тримала відносини потай. Але в програмі "Ранок з Україною" співачка розповіла про особисте.

Виявляється, Олександр уважно стежить за творчістю Аліни – музикою, кліпами, серіалами. На долю бойфренда зірки випало чимало випробувань іншими чоловіками, відвертим образом і сценами кохання.

"Він пережив кліп "Хочу я баса", якісь "відносини" з хлопцем з кліпу "Собака" і все інше. Що стосується відео на пісню "Хочу я баса", він дивився і казав: "Боже, яка маячня! Звідки це? Навіщо? Чому?" – зізналася Аліна Гросу в інтерв’ю каналу "Україна".

Відповідаючи на запитання, коли ж чекати весілля, Аліна збентежилася, проте натякнула: "Давайте поговоримо про це в червні".

Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/ukraina/item/49989-буковинка-аліна-гросу-прокоментувала-чутки-про-своє-весілля.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.