logo

Директор “Водоканалу” нажився на реконструкції колектора

Директор КП “Міський водоканал” міста Золотоноша Черкаської області та службовці приватних підприємств розбагатіли на реконструкції колектора та нажили 12 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Facebook.

“Прокурорами САП скеровано до суду акт стосовно директора комунального підприємства “Міський водоканал” м. Золотоноша Черкаської області, низку службових осіб господарювання та експерта державної експертної установи, підозрюваних у заволодінні та пособництві у заволодінні понад 12 млн гривень, виділених із державного бюджету на здійснення реконструкції колекторів водовідведення у м. Золотоноша Черкаської області”, — йдеться у повідомленні.

Загалом на реконструкцію колекторів водовідведення у місті з державного бюджету виділили 31 мільйон гривень.

Нагадаймо, у Черкасах затримали лікарку, котра вимагала хабара за довідку про народження дитини.

“Вголос” також писав, що на хабарі в понад 10 тисяч доларів спіймали посадовця Держгеокадастру.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/dyrektor-vodokanalu-nazhyvsya-na-rekonstruktsiyi-kolektora_928309.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.