logo

РФ може створювати лазерну зброю і бойові супутники - розвідка США

EPA

Розвідка США назвала Росію і Китай головними загрозами в космосі

EPA


Агентство військової розвідки США опублікувало доповідь, присвячену загрозам безпеки в космічному просторі.

В оприлюдненому документі йдеться, що Росія і Китай становлять найбільшу загрозу для США в космосі. Також ризики для безпеки представляють Іран та КНДР.

За даними авторів доповіді, Росія розвиває різні типи військових технологій, що дозволяють вести бойові дії в космічному просторі, зокрема, лазерну зброю і засоби радіоелектронного придушення.

Частина російських супутників, призначених для діагностики космічних апаратів, мають подвійне призначення, зазначається в документі.

"Супутники спостереження і обслуговування здатні проводити діагностику наближаються апаратів і усувати деякі несправності. Однак та ж сама технологія може бути використана для наближення до супутників іноземних держав і проведення атак", — йдеться в документі.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/rf-mozhe-stvoryuvati-lazernu-zbroyu-i-boyovi-suputniki-rozvidka-ssha-50005752.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.