logo

Держгеонадра продали "Цветмету України" спеціальний дозвіл на вивчення нікелевих руд у Житомирській області за 10,5 млн грн

У Держгеонадрах зазначили, що на світовому ринку спостерігають високий попит на нікель

Державна служба геології та надр України продала ТОВ "Цветмету України" спеціальний дозвіл на геологічне вивчення та дослідну експлуатацію Прутовського рудопрояву в Житомирській області зі вмістом сульфідноміднонікелевих руд за 10,537 млн грн, повідомляє відомство у своєму Facebook 12 лютого.

Спеціальний дозвіл було продано на останньому голосовому аукціоні, початкова вартість становила 9,737 млн₴ Його ціна зросла під час торгів на 8,2%, або на 0,8 млн₴ За спеціальний дозвіл змагалися дві компанії – ТОВ "Цветмет України" і ТОВ "Руд Інвестіум".

Компанія-переможець – "Цветмет України" – зазначила, що зацікавлена у видобувані нікелю для потреб авіабудування і виробництва акумуляторів електрокарів.

Прутовський рудопрояв розміщений на площі 15 км².

"Цветмет України", згідно з даними держреєстру, зареєстрована в Києві, її кінцевим бенефіціарним власником і керівником є Марина Гарбуз.

У Держгеонадрах зазначили, що на світовому ринку спостерігають високий попит на нікель у зв’язку зі зростанням його використання для виготовлення акумуляторів електрокарів. Провідними країнами, які видобувають нікелеві руди, є Австралія, Філіппіни і Росія.


https://www.facebook.com/notes/державна-служба-геології-та-надр-україни/держгеонадра-продала-кольормет-україни-спецдозвіл-на-вивчення-нікелевих-руд-на-ж/2356302634388800/


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/derzhgeonadr-prodala-tsvetmetu-ukrajini-spetsialnij-dozvil-na-vivchennja-nikelevih-rud-u-zhitomirskij-oblasti-za-10-5-mln-grn-733265.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.