logo

Nubia дражнить анонсом гнучкого смартфона-браслета


Нагадаймо, на виставці IFA в серпні минулого року компанія Nokia представила пристрій зі згинаючимся екраном Nubia Alpha, заявивши, що саме подібні гаджети стануть майбутнім індустрії.

Нещодавно пройшов слух про те, що комерційну версію Nubia Alpha будуть показувати на Mobile World Congress 2019, де повинні розповісти докладно про характеристики і повідомити ціну пристрою.

Читайте також Смартфон Samsung Galaxy A60 з отвором в екрані очікується в квітні

Тепер же Nubia побічно підтвердила цю інформацію, запросивши всіх на виставку Mobile World Congress 2019, яка пройде в кінці цього місяця в Барселоні. Слоган “Flex Your Life” прямо вказує на те, що мова йде про пристрій, який буде оснащений екраном, що згинається.

Нагадаймо, на виставці Mobile World Congress 2019 відвідувачі також зможуть побачити смартфони Samsung, Huawei та інших виробників.


Джерело статті: “https://itechua.com/smartphones/50583”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.