logo

Олімпійській чемпіонці зробили операцію на серці

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Федерацію плавання Данії. Операція на усунення отвору в міжпередсердній перегородці пройшла в січні. Дана процедура була необхідною для зниження ризиків утворення тромбів і зупинки серця. Відзначається, що Блюм не зазнала будь-яких ускладнень.

"Операція пройшла успішно, я дуже рада, що мені провели її. Після того, як у мене виявили невеликий згусток крові, у мене також перевірили серце. Лікарі з’ясували, що у мене невеликий отвір в міжпередсердній перегородці, яку потрібно було закрити під час операції", — сказала Блюм.

Після операції Блюм почне відновлення в тренувальному таборі в Південній Африці. Через кілька тижнів тренувань, спортсменка вирішить, в якому весняному змаганні їй брати участь.

Блюм завоювала "золото" Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро в плаванні вільним стилем на дистанції 50 метрів.Джерело статті: “http://sector.depo.ua/ukr/drugie_vidy/olimpiyskiy-chempionci-zrobili-operaciyu-na-serci-20190212915241”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.